Muzik Okulu

  M.E.B. Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okulu ; ülkemizde çağdaş sanat eğitimi veren ve sanat üreten bir kurum oluşturmak amacıyla 2000 yılında kurulmuştur.

M.E.B. Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okulu, bale alanında Royal Academy of Dance (RAD), Müzik alanında Associated Board of Royal Schools of Music (ABRSM), ile kurduğu işbirlikleri ile bale ,dans ve müzik branşlarında eğitim vermektedir.

2000 yılından bu yana yoğun bir çalışma temposu içinde faaliyet gösteren kurumumuz, bir çok uluslar arası kuruluş ile de ortaklaşa çalışmalarını sürdürmektedir.

Okulumuzun Bale Bölümü'nde; Klasik Bale, Modern Dans  eğitimi, Müzik Bölümü'nde; Piyano, Keman, Çello,Ud, Gitar, Flüt ve Şan eğitimi verilmektedir.

 Tüm branşlarda başlangıç yaşı, branşın özelliklerine göre değişim göstermektedir. Okulumuzdan mezun olanlar  usta öğreticilik ve öğretmenlik yapabilme hakkına sahiptir.

M.E.B. Özel Bolero Bale Dans ve Müzik Okulu 2000 yılından bu yana, Kozyatağı'nda  çağdaş eğitim mekanında sanat ve eğitim hayatına devam etmektedir.

 

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
BOLERO BALE DANS VE MÜZİK KURSU

ADRES: Şakacı Sokak No: 34 A Kozyatağı / Kadıköy İstanbul

TELEFON: 0216.445 47 70
FAKS: 0216.445 47 70Müzik Okulumuzda müzik dersleri birebir olarak , öğrencilerimizin isteğine bağlı olarak haftada bir veya iki gün birer saat olmak üzere birebir olarak verilmektedir.Müzik derslerimize başlama yaşı ensrümanlara göre farklılık göstermektedir söz gelimi piyano için başlama yaşi beş yaşından itibarendir.Piyano genel olarak müzik eğitimine başlayan öğrenciler için en ideal enstrümandır.

Müzik okulumuzda kullanılan tüm eğitim metotları uzman Müzik eğitimi kadromuz tarafından öğrencilerimizin seviyelerine hedeflerine göre hazırlanmaktadır.

Klasik müzik eserleri ile öğrencilerimizin müzik tekniğini, müzik kulağını, yorum yeteneğini geliştirecek biçimde müzik derslerimiz verilmektedir.Müzik okulmuzdaki derslere katilan Öğrencilerimiz müzik derslerinin yanı sıra, aynı ders içerisindeuygulamalı olarak Nota, Usul, Solfej ve Armoni eğitimi de almaktadırlar.Müzik derslerimiz dışındaki zamanlarda öğrencilerimiz pratik yapmaları öğrendikleri müzik teknikleri pekiştirebilmeleri açısından son derece önemlidir.

M.E.B. Özel Bolero Müzik Okulu bünyesindeki müzik derslerimiz profesyonel müzik eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir.Siz de gönül rahatlığı ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurumumuza gelerek müzik dersleri almaya başlayabilirsiniz. Özel Bolero Müzik Okulu`nun belirlediği zamanlarda velilerimiz arzu ettikleri takdirde Müzik derslerini izleme imkanı bulabilirler.

M.E.B. Özel Bolero Müzik Okulu`muzda müzik dersi alan tüm öğrencilerimiz Royal Academy ile kurduğumuz işbirliği neticesiyle Royal Acedemy'nin düzenlemiş olduğu Müzik sertifika sınavlarına katılma hakkını kazanmakta ve başarılı olan öğrencilerimiz tüm dünyada geçerli olan Royal Academy Sertifikası alma imkanı bulmaktadırlar.M.E.B. Özel Bolero Müzik Okulu`muzdaki öğrencilerimiz her sene bu sınavlarda üstün başarı göstermektedirler.

Müzik okulumuz hakkında her türlü bilgi, paylaşmak istediğiniz konular ve kayıt bilgisi hakkında kurumumuza 0216 445 47 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.Müzik okulumuzu aramaktan çekinmeyin.Sizlere yardımcı olabilmek bizleri mutlu ediyor.


2000 yılından itibaren faaliyet gösteren MEB Özel Bolero Müzik Okulu bünyesindeki müzik dersleri devam etmektedir.

Müzik derslerimiz özel bire bir dersler olarak yapılmaktadır.

 

Çalışılacak sınıflarımız son derece ferahtır.Müzik dersleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
BOLERO BALE DANS VE MÜZİK KURSU

ADRES: Şakacı Sokak No: 34 A Kozyatağı / Kadıköy İstanbul

TELEFON: 0216.445 47 70
FAKS: 0216.445 47 70

MEB Özel Bolero Dans Okulu'nda uzman tango muzikı eğitmenlerden alacağınız profesyonel tango muzikı eğitim ile artık sağlıklı ve formda kalacak ve aynı zamanda tango muzikının inceliklerini  öğrenerek tango muzik gecelerine renk katabileceksiniz.

Muzik Okulu Program

 Bolero Müzik Okulu Programları için kurumumuzla iletişime geçebilirsiniz

Ataşehir,Kadıköy,Beşiktaş,Maltepe,Caddebostan,Kalamış,Fenerbahçe,Feneryolu,Fikirtepe, Göztepe,Bostancı,Suadiye,İcerenkoy,Erenkoy,Bakırköy,Beyoğlu,Anadolu Yakası,Avrupa Yakası,gibi Bölgelerden müzik okulumuza ulaşmanız gayet kolaydır.


Bolero Dans Okulu: müzik Okulu, müzik Okulu, müzik Dersi Gereken Her şey. İstanbul'daki müzik Okulları , ve İstanbul'daki Popüler müzik Okulları ve müzik Kurslarında Dikkat Edilmesi Gerekenler. İstanbul'daki ve Türkiye Genelindeki müzik Okullarına Örnekler ve müzik Kurslarını Kıyaslarken Sormanız Gereken Önemli Noktalar. müzik Okulu Eğitim Kadrosu İstanbul, İstanbul'daki müzik Kursları, müzik Okulu Seçerken,müzik Dersi Eğitim Metodu Kriterleri.

Duyurular

  • Bolero Müzik Okulunda piyano derslerimizin Kayıtları devam etmektedir...daha fazla bilgi
  • Bolero Müzik Okulunda keman derslerimizin Kayıtları devam etmektedir...daha fazla bilgi
  • Bolero Müzik Okuluna Ataşehir Müzik Okulu Bostancı Müzik Okulu...Daha fazla bilgi
  • Kadıköy Müzik Okulu Taksim Müzik Okulu...Daha fazla bilgi